Ja to mam szczęście! (23)

Ja to mam szczęście! (23)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Zosia podgląda Marcina w łazience. Rodzice zastanawiają się - dlaczego? Tadeusz postanawia zostać psychologiem i ćwiczy na rodzinie Polaków. Joanna próbuje poprawić swoje relacje z Elą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Zosia podgląda w łazience Marcina. Rodzice zastanawiają się, czemu córka to robi. Tadeusz postanawia zostać psychologiem. By dojść do wprawy, ćwiczenia praktyczne przeprowadza na rodzinie Polaków. Joanna próbuje poprawić swoje relacje z Elą. Okazuje się jednak, że dziewczyna nie ma ochoty na szczere rozmowy z matką. Jerzy i Joanna marzą o miłosnym sam na sam. Niestety dzieci angażują ich tak bardzo, że nie mają chwili dla siebie. Stefan przychodzi zabrać córkę do kina. Niestety wskutek niefortunnego upadku uderza się w głowę i traci pamięć. Okazuje się, że nie wszyscy mu współczują. Joanna organizuje wieczór panieński koleżanki z pracy. Przeprowadza w domu casting na striptizera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także