Ja to mam szczęście! (22)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Stefan, były mąż Joanny, prosi Polaków, by zajęli się jego roślinką przez weekend. Okazuje się, że to unikatowe drzewko bonsai, warte kilka tysięcy, które wymaga specjalnego traktowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Tadeusz odkrywa, że ma IQ bliskie Einsteina. Jest pewny, że czekają go same sukcesy. Marcin znów ma nową sympatię. Tym razem spotyka się z właścicielką salonu kosmetycznego - rówieśniczką Joanny. Jerzy nie może iść do pracy, gdyż jest chory. Opieki nad pasierbem podejmuje się Karol, narzeczony Katarzyny. Joanna i Iwona idą na zakupy w dniu wielkich wyprzedaży. Mimo że plan działania mają gotowy od miesięcy, wracają do domu z pustymi rękami i mocno pokiereszowane. Stefan, były mąż Joanny, prosi Polaków, by zajęli się jego roślinką przez weekend. Okazuje się, że to unikatowe drzewko bonsai, warte kilka tysięcy, które wymaga specjalnego traktowania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także