Ja to mam szczęście! (21)

Ja to mam szczęście! (21)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:U Polaków zamieszkuje dziewczyna Marcina. Joanna próbuje się jej pozbyć. Do Eli ma przyjechać koleżanka z Anglii. Jerzy chce odpowiednio przyjąć gościa. Joanna podejrzewa, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

W domu Polaków zamieszkuje dziewczyna Marcina, Patrycja (Iza Zwierzyńska). Joanna różnymi sposobami próbuje się jej pozbyć. Do Eli ma przyjechać koleżanka z Anglii. Jerzy stawia sobie za punkt honoru, by odpowiednio przyjąć gościa z zagranicy. Joanna podejrzewa, że jest w ciąży. Jerzy wpada w panikę, a zdegustowane taką możliwością starsze dzieci sugerują rodzicom używanie antykoncepcji. Joanna bierze w pracy wolny dzień, by załatwić wszystkie zaległe sprawy. Niestety okazuje się, że nie może nigdzie się dodzwonić. Zosia uważa, że dostaje za małe kieszonkowe. By dorobić, żebrze pod blokiem. Przyjaciółka Joanny Iwona zostaje akwizytorką - ma sprzedawać gadżety erotyczne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także