Ja to mam szczęście! (15)

Ja to mam szczęście! (15)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Jerzy umawia się na spotkanie z dawną koleżanką. Szkolna brzydula okazuje się pięknością. Ela za zgodą rodziców urządza imprezę w domu. Joanna i Jerzy są tym bardziej przejęci niż ona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 6 czerwca
dziś
8:10 TVP HD (z napisami)
piątek, 12 czerwca
za 6 dni
5:10 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Jerzy umawia się na spotkanie z dawną koleżanką, Pauliną. Szkolna brzydula okazuje się pięknością. Jerzy czyta powieść napisaną przez Stefana. Odkrywa, że autor inspirował się codziennym życiem, niektóre wydarzenia zostały jednak inaczej przedstawione, z reguły na niekorzyść głównych bohaterów. Asia wyobraża sobie dorosłe życie córek. Jerzy krytykuje ją, jednocześnie obmyślając scenariusz wielkiej kariery Marcina. Zosia prowadzi pamiętnik. Rodzice z ciekawości zaglądają do jej notatek. Ela za zgodą rodziców urządza imprezę w domu. Joanna i Jerzy są tym bardziej przejęci niż córka. Joanna zauważa, że Jerzy woli swoje sudoku od niej. Próbuje wzbudzić w mężu zazdrość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także