I nie opuszczę Cię aż do ślubu (2/12)

I nie opuszczę Cię aż do ślubu (2/12)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:W Głubczycach, małej miejscowości przy czeskiej granicy, mieszkają Andżelika i Szymon. Narzeczeni podczas organizacji ślubu korzystają z pomocy swoich mam, które mają zupełnie odmienne gusta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowym sezonie swojego programu Izabela Janachowska pomoże przyszłym małżonkom połączyć ceremonię zaślubin z mszą intencyjną za zmarłych oraz przekazać rodzicom wieści o ciąży panny młodej. Oprócz tego widzowie przekonają się, czy dwie doby to dostatecznie dużo czasu, żeby kupić i dopasować suknię ślubną, i czy dziewczyna z małego miasteczka może liczyć na pomoc mistrzyni świata w czesaniu fryzur wieczorowych. Prowadząca dokona istnych cudów, by pomóc narzeczonym zdążyć na czas.

W Głubczycach, małej miejscowości przy czeskiej granicy, mieszkają Andżelika i Szymon. Narzeczeni podczas organizacji ślubu korzystają z pomocy swoich mam, które mają zupełnie odmienne gusta. W tych okolicznościach podjęcie jakiejkolwiek decyzji graniczy z cudem. Dlatego tym razem Izabela Janachowska wcieli się w rolę rozjemcy i mediatora i w ciągu zaledwie 48 godzin spróbuje spełnić życzenia przyszłej pary młodej. Okazuje się, że Andżelika marzy o modnym ślubie, zgodnym z najnowszymi trendami. Nie zabraknie łez wzruszenia ani zorganizowanego w ostatniej chwili orszaku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także