I nie opuszczę Cię aż do ślubu (4/8)
| W skrócie: | 25-letnia Patrycja i Daniel poznali się na randce w ciemno. Daniel jest zawodowym żołnierzem, a Patrycja jest tłumaczką oraz ma swój zespół weselny. Izabela organizuje wesele z kwiatami lawendy w tle. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| piątek, 24 kwietnia jutro |
9:40 | TVN Style |
Opis
W szóstym sezonie programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" Izabela Janachowska trafia na parę, która marzy o helikopterze. Poprzeczka się podnosi. Oczekiwania par, którym Izabela na 48 godzin przed ślubem pomaga rozwiązać wszystkie organizacyjne i artystyczne problemy, ciągle rosną. Standardem stało się, że Izabela dba o wygląd Pary Młodej, najbliższej rodziny i przyjaciół, że organizuje transport, prezenty dla gości i wymyślne gadżety, które upiększają ceremonię w kościele i weselną zabawę, zaprasza również gwiazdy, by występowały podczas zabawy lub pomagały Państwu Młodym przygotować się do pierwszego tańca lub śpiewu.W tej edycji Izabela Janachowska m. in. organizuje wesele w gotyckim stylu, czarno-fioletowe, inspirowane filmami Tima Burtona, dekoruje salę wielkości hangaru, gdzie bawić się będzie aż 500 gości oraz robi wszystko, by załatwić helikopter na zabawę w stylu Jamesa Bonda. Hitem sezonu będzie wielopiętrowy tort babeczkowy wielkości stogu siana oraz występ Etny.
W kolejnym odcinku Izabeli na pewno przydadzą się kwiaty lawendy. 25-letnia Patrycja i Daniel poznali się na randce w ciemno i uważają, że są sobie przeznaczeni. Daniel jest zawodowym żołnierzem, a Patrycja jest tłumaczką języka angielskiego i włoskiego oraz ma swój zespół weselny. Patrycja po długim pobycie w Mediolanie z rodzicami uznała, że chce studiować w Polsce i wróciła do kraju. Od 4 lat mieszka w Warszawie. Rodzice Patrycji rozwiedli się, a kontakt Patrycji z matką znacznie się pogorszył. Mamy nie będzie na ślubie córki, co smuci przyszłą pannę młodą. Ciocia Patrycji która zmarła 3 miesiące przed ślubem była bardzo zaangażowana w organizację ceremonii ślubnej, a jej ulubionym kwiatem była lawenda, dlatego Patrycja chce, by był to motyw przewodnim uroczystości. Izabela Janachowska pomoże narzeczonym. Zamówiony samochód przez parę młodą niefortunnie ulega zniszczeniu w płomieniach na kilka dni przed ceremonią. Izabela organizuje piękne wesele z kwiatami lawendy w tle, spełniając marzenia pary młodej. Młodzi oprócz atrakcji weselnych otrzymują od prowadzącej odkurzacz na nową drogę życia.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Izabela Janachowska
gospodarz
Zobacz także
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (4/10) - reality show - noc śr./czw., 22 na 23 kwietnia 5:10 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (2/8) - reality show - dziś, 23 kwietnia 9:50 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (3/8) - reality show - dziś, 23 kwietnia 10:40 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (5/10) - reality show - noc czw./pt., 23 na 24 kwietnia 5:05 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (6/10) - reality show - noc pt./sob., 24 na 25 kwietnia 5:10 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (7/10) - reality show - noc pt./sob., 24 na 25 kwietnia 5:45 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (8/10) - reality show - noc sob./niedz., 25 na 26 kwietnia 5:10 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (9/10) - reality show - noc niedz./pon., 26 na 27 kwietnia 5:05 i 1 późniejsza emisja
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (10-ost.) - reality show - noc niedz./pon., 26 na 27 kwietnia 5:40
- I nie opuszczę Cię aż do ślubu (5/8) - reality show - poniedziałek, 27 kwietnia 9:50
