Hotel 52 (33)

Hotel 52 (33)

serial obyczajowy Polska 2010-2011   od 12 lat
Występują:Jan Jankowski, Wiktoria Gorodecka, Laura Samojłowicz, Andrzej Niemyt
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Michał Kwieciński
W skrócie:Trwają przygotowania do wesela Krzysztofa Wygody i Heleny Stankiewicz. Za organizację odpowiada Bartek, syn pana młodego i kolega Heleny ze studiów. Jest bardzo zdenerwowany i opryskliwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

W hotelu trwają przygotowania do wesela Krzysztofa Wygody (Jan Jankowski) i pochodzącej z Białorusi, Heleny Stankiewicz (Wiktoria Gorodecka). Za organizację uroczystości odpowiada Bartek (Andrzej Niemyt), syn pana młodego i kolega Heleny ze studiów. Chłopak, który poznał ich ze sobą, jest bardzo zdenerwowany i opryskliwy, szczególnie wobec przyszłej żony ojca. Wkrótce odmawia dalszego uczestnictwa w przygotowaniach do wesela. To jednak nie koniec kłopotów nowożeńców. Na granicy zostają zatrzymane matka i siostra Heleny. Państwo młodzi wybierają na świadków Natalię i Artura. Lipska próbuje dogadać się z Anną, ale nie przynosi to pożądanych skutków. Tymczasem personel hotelu jest przeciwny Michałowi. Zdenerwowany mężczyzna zawala swoje obowiązki związane z przygotowaniem wesela. Wkrótce dochodzi do publicznej konfrontacji Horwata z Iwoną, a następnie z Igorem. Świadkiem tej ostatniej jest Andrzej, który od rana obserwuje hotel. Dorota rozmawia z Arturem na temat ich związku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także