Grizzy i Lemingi: Lemingi pod presją (65)

(Grizzy and the Lemmings: Lemmings under pressure)

serial animowany Francja 2017   od 7 lat
W skrócie:Głodny niedźwiedź ma wielką ochotę na mrożonego łososia, jedyny jadalny produkt w chatce leśniczego. Postanawia rozmrozić rybę przy pomocy ciepłego powietrza z suszarki. Pojawia się pewien problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 marca
jutro
22:00 Boomerang

Opis

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw.

W tym odcinku

Głodny niedźwiedź ma wielką ochotę na mrożonego łososia, jedyny jadalny produkt w chatce leśniczego. Postanawia rozmrozić rybę przy pomocy ciepłego powietrza z suszarki. Problem w tym, że Lemingi używają suszarki do zabawy w kanalizacji.

Zobacz także