Graczykowie: Murarze (13)

Graczykowie: Murarze (13)

serial komediowy Polska 1999   b.o.
Występują:Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Paweł Wawrzecki, Joanna Brodzik
Reżyseria:Ryszard Zatorski
W skrócie:Graczykowa niespodziewanie spotyka dawnego narzeczonego. Jest on członkiem ekipy, która remontuje ich dom. Jej mąż obawia się, że mogą odżyć dawne sentymenty. Rzeczywiście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 19 lipca
za 4 dni
4:00 Comedy Central

Opis

Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Nie przegapią żadnej zdrapki, quizu i audiotele. Wiesław Graczyk (Zbigniew Buczkowski) jest zatrudniony na kolei, jego żona, Jadwiga (Joanna Kurowska) nie pracuje, ale mimo to jest osobą bardzo zajętą. Ich troje dzieci, 17-letnia Malina (Joanna Brodzik) i Rafał (Rafał Mohr), ma zupełnie inne zainteresowania. Nastolatkę pasjonują głównie dyskoteki i pierwsi adoratorzy, choć cała rodzina (poza starszym bratem) jest przekonana, że licealistka wieczory spędza na dodatkowych zajęciach w szkolnym kółku dramatycznym. Z kolei studenta IV roku fizyki, Rafała, nie bawią ani krzyżówki, ani gry - jego zamiłowaniem jest nauka. Najmłodszy syn, Lucuś, jest bardzo obrotny, zapowiada się na świetnego kontynuatora rodzinnej tradycji.

W tym odcinku

Graczykowa niespodziewanie spotyka swojego dawnego narzeczonego. Jest on członkiem ekipy, która remontuje ich dom. Jej mąż nie jest z tego zadowolony. Obawia się, że mogą odżyć dawne sentymenty. Rzeczywiście, wkrótce pojawiają się kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także