Graczykowie: Nigdy nie wraca wcześniej (2)

Graczykowie: Nigdy nie wraca wcześniej (2)

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Paweł Wawrzecki, Joanna Brodzik
Reżyseria:Ryszard Zatorski
W skrócie:Do Wieśka przyjeżdża rzekomy kolega z wojska, niejaki Bułkowski. Graczyka nie ma w domu. Jego żona Jadwiga zaprzyjaźnia się z gościem. Przy okazji dowiaduje się o swoim mężu wielu rzeczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Nie przegapią żadnej zdrapki, quizu i audiotele. Wiesław Graczyk (Zbigniew Buczkowski) jest zatrudniony na kolei, jego żona, Jadwiga (Joanna Kurowska) nie pracuje, ale mimo to jest osobą bardzo zajętą. Ich troje dzieci, 17-letnia Malina (Joanna Brodzik) i Rafał (Rafał Mohr), ma zupełnie inne zainteresowania. Nastolatkę pasjonują głównie dyskoteki i pierwsi adoratorzy, choć cała rodzina (poza starszym bratem) jest przekonana, że licealistka wieczory spędza na dodatkowych zajęciach w szkolnym kółku dramatycznym. Z kolei studenta IV roku fizyki, Rafała, nie bawią ani krzyżówki, ani gry - jego zamiłowaniem jest nauka. Najmłodszy syn, Lucuś, jest bardzo obrotny, zapowiada się na świetnego kontynuatora rodzinnej tradycji.

W tym odcinku

Do Wieśka przyjeżdża rzekomy kolega z wojska, niejaki Bułkowski. Ponieważ Graczyka nie ma akurat w domu, jego żona, Jadwiga, zaprzyjaźnia się z gościem. Przy okazji dowiaduje się o swoim mężu wielu ciekawych rzeczy.

Występują (pokaż wszystkich)