Graczykowie: Kuzyn Kitaszewski (12)

Graczykowie: Kuzyn Kitaszewski (12)

serial komediowy Polska 1999   b.o.
Występują:Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Paweł Wawrzecki, Joanna Brodzik
Reżyseria:Ryszard Zatorski
W skrócie:Pani Graczykowa zaprosiła do siebie szkolną koleżankę, która ma jej pomóc w zdobyciu atrakcyjnej posady. Niespodziewanie w ich domu zjawia się krewny, który właśnie wyszedł z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 6 października
za 7 dni
6:30 Polsat Comedy Central Extra
środa, 7 października
za 8 dni
5:30 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Nie przegapią żadnej zdrapki, quizu i audiotele. Wiesław Graczyk (Zbigniew Buczkowski) jest zatrudniony na kolei, jego żona, Jadwiga (Joanna Kurowska) nie pracuje, ale mimo to jest osobą bardzo zajętą. Ich troje dzieci, 17-letnia Malina (Joanna Brodzik) i Rafał (Rafał Mohr), ma zupełnie inne zainteresowania. Nastolatkę pasjonują głównie dyskoteki i pierwsi adoratorzy, choć cała rodzina (poza starszym bratem) jest przekonana, że licealistka wieczory spędza na dodatkowych zajęciach w szkolnym kółku dramatycznym. Z kolei studenta IV roku fizyki, Rafała, nie bawią ani krzyżówki, ani gry - jego zamiłowaniem jest nauka. Najmłodszy syn, Lucuś, jest bardzo obrotny, zapowiada się na świetnego kontynuatora rodzinnej tradycji.

W tym odcinku

Pani Graczykowa zaprosiła do siebie szkolną koleżankę, która ma jej pomóc w zdobyciu atrakcyjnej posady. Tymczasem niespodziewanie w ich domu zjawia się krewny, który właśnie wyszedł z więzienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także