x

Gliniarze: Zimna sprawiedliwość (949)

serial paradokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:W klubie nocnym dochodzi do zabójstwa jednego z właścicieli. Olgierd i Krystian ustalają, że lokal stanowi przykrywkę dla nielegalnych interesów. Lilce udaje się wskazać właściwego podejrzanego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

W klubie nocnym dochodzi do zabójstwa jednego z właścicieli. Olgierd i Krystian szybko się orientują, że lokal stanowi przykrywkę dla nielegalnych interesów. Śledztwo ujawnia tak liczne tropy, że detektywom trudno jest wybrać ten, który doprowadzi ich do mordercy. Ostatecznie podejrzanego właściwie typuje nie żaden z prowadzących śledztwo detektywów, ale Lilka.

Występują (pokaż wszystkich)