×

Gliniarze: Hasztag (493)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Na policję dzwoni kobieta, twierdząc, że została zgwałcona przez swojego pracodawcę. W komisariacie zjawia się też influencerka, informując, że ona również była przez tego mężczyznę molestowana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Na policję dzwoni kobieta, twierdząc, że została zgwałcona przez swojego pracodawcę. Dowodem w sprawie ma być sukienka ofiary z materiałem genetycznym oprawcy. Niebawem na komisariacie zjawia się popularna influencerka, informując funkcjonariuszy, że ona także była przez tego mężczyznę molestowana. Kobieta szczegółowo opisuje to zdarzenie w internecie. Natalia podejrzewa, że Edyta zmaga się z depresją z powodu wypadku samochodowego i niepełnosprawności. Kobieta stara się pomóc przyjaciółce.

Występują (pokaż wszystkich)