×
Gliniarze: Zagrożona (910)

Gliniarze: Zagrożona (910)

serial paradokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Funkcjonariusz ABN ostrzega kolegów z CBP, że w mieście pojawił się działający na zlecenie zabójca. Wiadomo, że ma on zlikwidować żonę pewnego gangstera. Nie jest pewne, kto i dlaczego go wynajął.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Funkcjonariusz ABN, Artur Król, ostrzega kolegów z CBP, że w mieście pojawił się znany policji działający na zlecenie zabójca. Wiadomo, że ma on zlikwidować żonę pewnego gangstera. Nie jest jednak pewne, kto i dlaczego go wynajął. Olgierd i Krystian, którym zostaje przydzielone śledztwo, szybko się przekonują, że będzie ono wyjątkowo trudne, a namierzenie zabójcy jest niemal niemożliwe.

Występują (pokaż wszystkich)