Gliniarze: Miasto nocą (506)

Gliniarze: Miasto nocą (506)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie pobicia pracownicy klubu nocnego. Odkrywają, że menadżer dręczył podwładnych i nie wypłacał im wynagrodzenia w terminie. Niebawem pojawiają się nowe dowody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Zostaje pobita pracownica klubu nocnego. Detektywi odkrywają, że sadystyczny menadżer dręczył swoich podwładnych i nie wypłacał im wynagrodzenia w terminie. Niebawem jednak pojawiają się dowody, które popychają śledztwo w zupełnie innym kierunku. Adam korzysta z pomocy dawnego informatora, łódzkiego barmana Karola. Tymczasem Weronika ma wypadek samochodowy w drodze do pracy. Sprawa jest podejrzana, ponieważ funkcjonariuszka niedawno odebrała auto z serwisu. Weronika odkrywa, że właściciel warsztatu samochodowego prowadzi nielegalne interesy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także