×
Gliniarze: Chrzciny (781)

Gliniarze: Chrzciny (781)

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Niemowlę zostaje porwane w dniu chrztu. Trop prowadzi do byłego partnera matki dziecka. Natalia zdobywa nagrania z monitoringu, na którym widać jej stalkerkę. Zaczyna podejrzewać, kim ona jest.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Niemowlak zostaje uprowadzony w dniu swojego chrztu. Głównym podejrzanym staje się były partner matki dziecka, który nie potrafił się pogodzić z rozstaniem. Wśród potencjalnych porywaczy znajdują się także członkowie rodziny rodziców chłopca. Natalia narusza procedury policyjne i wyciąga ze sklepu osiedlowego nagrania z monitoringu, na którym widać jej stalkerkę. Zaczyna podejrzewać, kim jest kobieta, która ją prześladuje.

Występują (pokaż wszystkich)