x
Gliniarze: Chłopaki z dobrych domów (754)

Gliniarze: Chłopaki z dobrych domów (754)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Motocyklista zawadza o stalową linkę rozciągniętą między drzewami. Wkrótce dochodzi do kolejnych podobnych zdarzeń. Detektywi wpadają na trop mężczyzny, który popadł w konflikt z poszkodowanymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
dziś
9:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Na obrzeżach Warszawy dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku. Jadący na crossie nastolatek zawadza o stalową linkę rozciągniętą między drzewami. Wkrótce mają miejsce kolejne podobne zdarzenia. Detektywi wpadają na trop mężczyzny, który jakiś czas temu wdał się w konflikt z poszkodowanymi. Odkrywają również, że wszystkie ofiary doświadczyły w przeszłości jakiegoś dramatu.

Występują (pokaż wszystkich)