Gliniarze (368)

Gliniarze (368)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Patrol przeprowadza rutynową kontrolę. W bagażniku auta odkrywa ciało. Wkrótce wychodzi na jaw, że zabity mężczyzna był włamywaczem. Ważnym tropem okazuje się notatnik, w którym opisywał przestępstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Patrol drogówki przeprowadza zwyczajną kontrolę. W bagażniku zatrzymanego samochodu odkrywa zwłoki. Starszy mężczyzna został zastrzelony. Wkrótce wychodzi na jaw, że był zawodowym włamywaczem. Podejrzenia padają na jego dawnego współpracownika. Istotnym tropem w dochodzeniu okazuje się notatnik, w którym denat opisywał swoje przestępstwa. Tymczasem przyjaciel Kuby, Rafał, wyznaje mu prawdę o swoich problemach w małżeństwie. Niepokoi się, że firmowy wyjazd żony zaprzepaści szansę na naprawienie ich relacji. Roguz zamierza mu pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także