Gliniarze: Ostre cięcie (785)
Występują: | Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski |
---|---|
Reżyseria: | Tomasz Olejarczyk |
W skrócie: | Zostaje znaleziony ludzki palec. Jego odciski pasują do napadu na kantor i zabójstwa sprzed lat. Tropy prowadzą do mieszkającego w pobliżu rodzeństwa o szemranej opinii oraz tajemniczego mężczyzny. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.
W tym odcinku
W podwarszawskiej miejscowości zostaje znaleziony odcięty ludzki palec. Jego odciski pasują do napadu na kantor i zabójstwa sprzed lat. Wszystkie tropy prowadzą do mieszkającego w pobliżu rodzeństwa o szemranej opinii oraz tajemniczego mężczyzny, którego nazwisko również nawiązuje do tego samego przestępstwa. Z konwoju służby więziennej zostaje odbity gangster Maciejka. Okazuje się, że w sprawę był zaangażowany gangster Rakieta, który werbuje ludzi do swojego gangu. Wspólnie wypowiadają wojnę policjantom z CBP.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Ewelina Ruckgaber
jako st.asp. Natalia Nowak -
Arkadiusz Krygier
jako asp. sztab. Olgierd Mazur -
Tomasz Skrzypniak
jako st. asp. Krystian Górski -
Dariusz Dłużewski
jako podinsp. Piotr Zarębski -
Zbigniew Kozłowski
jako Robert Szwarc -
Aleksander Mackiewicz
jako śledczy Adam Bogusz -
Laura Samojłowicz
jako Weronika Grot -
Monika Miller
jako Żaneta Kujawska -
Helena Chorzelska
jako Dominika Sęk -
Charlotta Zielińska
jako Ewa Berg -
Oliwia Bieniuk
jako Julia Szwarc -
Natalia Brudniak
jako Aspirant sztabowa Olga Lipska -
Łukasz Strzałka
jako Michał Rafalski -
Bartosz Winiarski
-
Magdalena Soczawa
-
Lea Oleksiak
-
Piotr Mróz
jako starszy aspirant Kuba Roguz -
Przemysław Saleta
-
Radosław Rutkowski
jako młodszy aspirant Krzysztof Chrobociński -
Michał Karmowski
-
Robert Szewczyk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Olejarczyk reżyseria
Zobacz także
- Gliniarze: Sprawiedliwa zapłata (1121) - serial paradokumentalny - dziś, 16 października 17:00
- Gliniarze: Turyści (977) - serial paradokumentalny - dziś, 16 października 19:00
- Gliniarze: Zeus (1041) - serial paradokumentalny - dziś, 16 października 21:00
- Ostre cięcie (1/8) - program rozrywkowy - dziś, 16 października 22:50 i 1 późniejsza emisja
- Gliniarze: Modliszka (11) - serial paradokumentalny - piątek, 17 października 6:00
- Ostre cięcie (8/12) - program rozrywkowy - poniedziałek, 20 października 6:10 i 2 późniejsze emisje
- Gliniarze: Dziennikarz (12) - serial paradokumentalny - piątek, 17 października 7:00
- Gliniarze: Ostateczna rozgrywka (349) - serial paradokumentalny - piątek, 17 października 8:00
- Gliniarze: Trofeum (13) - serial paradokumentalny - piątek, 17 października 8:00
- Gliniarze: Wyrok (734) - serial paradokumentalny - piątek, 17 października 9:00