Glina (12/25)

Glina (12/25)

8.1/10
serial kryminalny Polska 2003   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera, Urszula Grabowska
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:Gajewski przesłuchuje Elżbietę Zarębską. W walizce Guntera Fuchsa znajduje dowody współpracy firmy Sachs&Schroeder z Lift Cargo Poland.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial kryminalny, poruszający zagadnienie trudnej i bezkompromisowej pracy funkcjonariuszy. Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) jest oficerem policji kryminalnej w wydziale zabójstw. Dla pracy poświęcił wszystko, życie prywatne, małżeństwo, dzieci. Była żona Krystyna chce zacząć wszystko od początku, ma nowego partnera. Nie przychodzi jej to łatwo, zwłaszcza że traci pracę. Oczkiem w głowie twardego i bezwzględnego policjanta jest córka Julia, która studiuje prawo. Jego najbliższymi współpracownikami są: Jerzy (Robert Gonera) oraz początkujący w zawodzie Artur (Maciej Stuhr) - świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, który mieszka z ojcem, emerytowanym policjantem, poruszającym się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Andrzej Gajewski przesłuchuje Elżbietę Zarębską. Niebawem w walizce zamordowanego Guntera Fuchsa znajduje dowody współpracy firmy Sachs&Schroeder z Lift Cargo Poland. Tymczasem Gruby szuka dyskietki z kompromitującymi danymi, której nie znalazł w torebce kobiety. Zdradzana przez męża Elżbieta dowiaduje się prawdy. Wychodzi z domu, zabierając ze sobą syna. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Komisarz musi znaleźć Elżbietę, zanim zrobi to Gruby.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)