Glina (9/25)

Glina (9/25)

8.1/10
serial kryminalny Polska 2003   od 16 lat
Występują:Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera, Urszula Grabowska
Reżyseria:Władysław Pasikowski
W skrócie:W opuszczonym ośrodku wypoczynkowym zostają znalezione zwłoki Duńczyka, Kasmira Petru, którego córka niedawno zaginęła...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial kryminalny, poruszający zagadnienie trudnej i bezkompromisowej pracy funkcjonariuszy. Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) jest oficerem policji kryminalnej w wydziale zabójstw. Dla pracy poświęcił wszystko, życie prywatne, małżeństwo, dzieci. Była żona Krystyna chce zacząć wszystko od początku, ma nowego partnera. Nie przychodzi jej to łatwo, zwłaszcza że traci pracę. Oczkiem w głowie twardego i bezwzględnego policjanta jest córka Julia, która studiuje prawo. Jego najbliższymi współpracownikami są: Jerzy (Robert Gonera) oraz początkujący w zawodzie Artur (Maciej Stuhr) - świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, który mieszka z ojcem, emerytowanym policjantem, poruszającym się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Agata decyduje się wyprowadzić od Andrzeja. Tymczasem w opuszczonym ośrodku wypoczynkowym zostaje znalezione ciało człowieka. Policja nie znajduje przy zwłokach żadnych dokumentów. Obok denata leży opróżniona fiolka po środkach nasennych, co może sugerować samobójstwo. Sekcja zwłok nie wykazuje jednak niczego podejrzanego. Funkcjonariusze nie znajdują także wyraźnych śladów, że mężczyzna padł ofiarą morderstwa. Okazuje się, że zmarły to Duńczyk, Kasmir Petru, który kiedyś nazywał się Grabek. W aktach policji znajduje się informacja, że niedawno zaginęła jego córka, Nana Petru. Komisarz Gajewski dociera do sprawy sprzed lat, która ma związek z Kasmirem Petru.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także