Galileo (539)

Galileo (539)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie kilka fitnessowych porad. Widzowie dowiedzą się m.in., jaki wpływ na wydolność ma muzyka. W odcinku także mały sklep w Dallas, w którym można kupić figurki z kultowych filmów i komiksów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie kilka fitnessowych porad: jaki wpływ na naszą wydolność ma muzyka, oraz co powinno się pić po i podczas treningu. W odcinku także mały sklep w Dallas, w którym można kupić figurki z niemal wszystkich kultowych filmów i komiksów. Okazuje się, że jest wielu, którzy potrafią za takie zabawki zapłacić naprawdę dużo. Reporterzy sprawdzą również, jak powstają prawdziwe chińskie woki oraz opowiedzą o sztuce pancake art, która zdobywa coraz większą popularność.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także