Galileo (1144)

Galileo (1144)

program popularnonaukowy Polska 2025   od 12 lat
W skrócie:Specjaliści doradzą, jak walczyć z pleśnią. Widzowie zobaczą supermiecz rodem z Japonii, który jest nadzwyczaj ostry i trwały. Ekipa przyjrzy się sprzedaży paczek, które nie dotarły do adresatów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 4 stycznia
za 12 dni
9:25 TV 4 (z napisami)

Opis

Gospodarz programu, Paweł Orleański, zaprezentuje nowe reportaże z całego świata, w których innowacyjne, inspirujące, ekstremalne a czasem kuriozalne pomysły i przedsięwzięcia mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie zabraknie też zadziwiających faktów i wynalazków.

W odcinku pojawi się specjalistyczny poradnik dotyczący tego, jak walczyć z pleśnią w domu. Widzowie poznają supermiecz rodem z Japonii, który jest nadzwyczaj ostry i trwały. Ekipa przyjrzy się sprzedaży paczek, które nigdy nie dotarły do adresatów. W finale twórcy zaproponują kulinarną ciekawostkę - kebab podawany w pączku.

Zobacz także