Fala zbrodni: Ostateczne rozwiązanie (28)
Występują: | Mirosław Baka, Dorota Kamińska, Radosław Pazura, Mariusz Jakus |
---|---|
Reżyseria: | Krzysztof Lang |
W skrócie: | Mijają godziny od porwania syna Szajby. Policjant postanawia uciec z aresztu. Roma kończy swoje sprawy w Polsce. Zamierza zabić jego syna. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.
W tym odcinku
Mijają kolejne godziny od porwania syna Szajby. Funkcjonariusz wie, że czas działa na jego niekorzyść. Postanawia uciec z policyjnego aresztu, gdzie siedzi za złamanie policyjnych regulaminów. Miłość do syna jest dla niego ważniejsza niż posłuszeństwo wobec sztywnych przepisów. Tymczasem Roma, zamykający swoje sprawy w Polsce, zamierza zabić jego syna. Szajba ma nadzieję, że uda mu się go powstrzymać.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Mirosław Baka
jako komisarz Igor Szajbiński "Szajba" -
Dorota Kamińska
jako Renata Lemańska -
Radosław Pazura
-
Mariusz Jakus
jako Szymon Rafalski -
Jan Wieczorkowski
-
Edward Żentara
jako Jerzy Sieradzki -
Agnieszka Dygant
jako Daria Westman "Czarna" -
Przemysław Sadowski
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Lang reżyseria
Zobacz także
- Fala zbrodni: Zemsta (32) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 1:40
- Fala zbrodni: Brudna walka (33) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 2:35
- Fala zbrodni: Fałszerze (34) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 3:35
- Fala zbrodni: Rafael (35) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 4:30 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Promienie śmierci (36) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 5 na 6 maja 3:10
- Fala zbrodni: Dziewczyna z tamtego świata (37) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 5 na 6 maja 4:10 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Ćpun (38) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 6 na 7 maja 2:50
- Fala zbrodni: Złoty Półksiężyc (39) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 6 na 7 maja 3:50 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Bankier (40) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 12 na 13 maja 2:55
- Fala zbrodni: Chemik (41) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 12 na 13 maja 3:55