x
FBI (6)

FBI (6)

(FBI: Family Man)

serial kryminalny USA 2018   od 16 lat
Występują:James Chen, Jeremy Sisto, Missy Peregrym, Sela Ward
W skrócie:Agenci FBI muszą odnaleźć uprowadzoną dla okupu córkę amerykańskiego senatora. Liczy się tutaj każda chwila, by zdążyć przed upływem wyznaczonego przez porywaczy czasu na dostarczenie pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorskie Federalne Biuro Śledcze strzeże bezpieczeństwa nie tylko w mieście, ale i w całym kraju. Do organizacji należą najlepsi agenci. Maggie Bell całym sercem angażuje się w powierzane jej sprawy. Jej partnerem jest agent specjalny Omar Adom "OA" Zidan, który wcześniej pracował pod przykrywką dla DEA. Zespołem kieruje Dana Mosier. Kristen Chazal zaś pomaga w śledztwach jako analityk. W swoim fachu jest niezrównana. Funkcjonariusze codziennie mierzą się z poważnymi zadaniami, które dotyczą terroryzmu, przestępczości zorganizowanej czy kontrwywiadu.

W tym odcinku

Agenci FBI muszą odnaleźć uprowadzoną dla okupu córkę amerykańskiego senatora. Liczy się tutaj każda chwila, by zdążyć ją odszukać przed upływem wyznaczonego przez porywaczy czasu na dostarczenie pieniędzy. W rozwiązaniu zagadki może pomóc przeszłość ojca ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także