×
FBI (12)

FBI (12)

(FBI: A New Dawn)

serial kryminalny USA 2018   od 16 lat
Występują:James Chen, Jeremy Sisto, Missy Peregrym, Sela Ward
W skrócie:Dochodzi do morderstwa działacza o skrajnie prawicowych poglądach. Zdarzenie miało miejsce tuż po wygłoszeniu przez ofiarę kontrowersyjnego wykładu na wyższej uczelni w Nowym Jorku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorskie Federalne Biuro Śledcze strzeże bezpieczeństwa nie tylko w mieście, ale i w całym kraju. Do organizacji należą najlepsi agenci. Maggie Bell całym sercem angażuje się w powierzane jej sprawy. Jej partnerem jest agent specjalny Omar Adom "OA" Zidan, który wcześniej pracował pod przykrywką dla DEA. Zespołem kieruje Dana Mosier. Kristen Chazal zaś pomaga w śledztwach jako analityk. W swoim fachu jest niezrównana. Funkcjonariusze codziennie mierzą się z poważnymi zadaniami, które dotyczą terroryzmu, przestępczości zorganizowanej czy kontrwywiadu.

W tym odcinku

Dochodzi do morderstwa działacza o skrajnie prawicowych poglądach. Zdarzenie miało miejsce tuż po wygłoszeniu przez ofiarę kontrowersyjnego wykładu na uniwersytecie w Nowym Jorku. Maggie i OA rozpoczynają śledztwo na uczelni i przyglądają się innym grupom społecznym. Agenci proszą o pomoc siostrę OA, Amirę.

Występują (pokaż wszystkich)