Ewa gotuje (569)
| W skrócie: | Prowadząca przyrządzi sałatkę i ugotuje zupę na bazie zielonych szparagów. Na talerzu pojawią się też żabie oczka, czyli kultowa potrawa z PRL-u. Na deser będzie ciasto czekoladowo-migdałowe. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ewa Wachowicz zaprezentuje potrawy zarówno kuchni polskiej, w tym regionalnej, jak i przysmaki z różnych stron świata. Przy okazji zdrowego i smacznego gotowania promować będzie również zdrowy styl życia, więc w jej najnowszych programach nie zabraknie aktywności fizycznej i wycieczek po malowniczej okolicy jej domu w Zawoi i Krakowie.
W wiosennej kuchni Ewy Wachowicz zagoszczą warzywa. Autorka programu przyrządzi sałatkę i ugotuje zupę na bazie zielonych szparagów. Danie główne to kulinarna niespodzianka. Na talerzu pojawią się żabie oczka, czyli kultowa potrawa z PRL-u. Pod tą nazwą kryją się plastry panierowanej kiełbasy słoikowej (w oryginalnej recepturze mortadeli) z ułożonymi na wierzchu jajkami sadzonymi. Na deser będzie ciasto czekoladowo-migdałowe.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz
gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (479) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 31 maja na 1 czerwca 2:00
- Ewa gotuje (480) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 31 maja na 1 czerwca 2:30
- Ewa gotuje (336) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 1 na 2 czerwca 2:30
- Ewa gotuje (509) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 1 na 2 czerwca 2:45
- Ewa gotuje (481) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 2 na 3 czerwca 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (510) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 2 na 3 czerwca 2:45
- Ewa gotuje (554) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 2 na 3 czerwca 4:05
- Ewa gotuje (482) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 3 na 4 czerwca 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (511) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 3 na 4 czerwca 2:45
- Ewa gotuje (512) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 3 na 4 czerwca 3:15
