Echo serca (8)

Echo serca (8)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
W skrócie:Pacjentka oskarża Szymona o molestowanie seksualne. Magda zauważa jej dziwne zachowanie. Prosi Thomasa o konsultację medyczną. Okazuje się, że kobieta ma rozległy guz mózgu wywołujący urojenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po trudnych doświadczeniach w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do kraju. W Szpitalu Północnym znajduje zatrudnienie jako wykwalifikowany psycholog. Już pierwszego dnia musi się zmierzyć z problemami pacjentów, choć ją samą dręczą koszmary z przeszłości. To sprawia, że trudno jej nawiązać relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza ordynatorem chirurgii (Przemysław Sadowski). Każdy z członków personelu medycznego nosi w sobie traumę po nieudanej akcji ratowniczej. W głównej roli występuje znana z innego medycznego serialu, "Na dobre i na złe", Kamilla Baar-Kochańska. Na ekranie partnerują jej m.in.: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska i Dorota Segda.

W tym odcinku

Joanna przekazuje Janowi, że jedna z pacjentek, Inga, oskarża Szymona o molestowanie seksualne. Sowiński bagatelizuje sprawę, ale Joanna manipulując Magdą, sprawia, że psycholożka zgłasza wszystko dyrektorce szpitala. Kolejny raz Borska przeciwstawia się załodze. Uważana jest za donosicielkę i osobę niegodną zaufania. Ona wciąż obstaje przy swoim, twierdząc, że jako psycholog kliniczny musi mieć na uwadze dobro pacjenta. Podczas rozmowy z Ingą Borska zauważa jej dziwne zachowanie. Prosi Thomasa o konsultację medyczną. Okazuje się, że młoda kobieta ma rozległy guz mózgu, wynikiem którego są urojenia. W tym samym czasie Szymon przyznaje się Jankowi, że to on jest odpowiedzialny za śmierć pacjenta, o którą obwiniany był przyjaciel. Joanna dowiaduje się, że nie jest i nie była w ciąży. Z rozpaczy podejmuje próbę samobójczą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także