Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (7)

(Bizarre Foods: Delicious Destinations: Nola)

serial dokumentalny USA 2015
W skrócie:Kolejnym przystankiem Andrew jest Nowy Orlean. Tętniące życiem miasto jest połączeniem wielu kulinarnych wpływów. Zobaczymy tam jak wyglądają kanapki po'boys, ostrygi Rockefeller i banany Foster.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 20 grudnia
za 8 dni
11:00 Travel

Opis

Andrew Zimmern zaprasza na wycieczkę po najbardziej "smakowitych" miastach świata. Na początku odwiedzi Ateny, gdzie skosztuje tradycyjnych greckich potraw, takich jak nadziewane liście winogron, musaka i spanakopita. Następnie uda się do Florencji, by delektować się cappuccino i włoskimi lodami. W Paryżu spróbuje bagietek i naleśników, by potem przepłynąć przez Kanał La Manche prosto do Londynu. Tam uda się na dobrą, niedzielną pieczeń. Kolejnym punktem na jego mapie będzie Boston, w którym spróbuje zupy z owoców morza i białej ryby. W Nowym Jorku Andrew skosztuje prawdziwych hamburgerów...

W tym odcinku

Kolejnym przystankiem Andrew Zimmerna jest Nowy Orlean. Tętniące życiem miasto jest połączeniem wielu kulinarnych wpływów. Zobaczymy tam jak wyglądają kanapki po'boys, ostrygi Rockefeller i banany Foster, oraz dowiemy się, co jest w zupie z ketemii.

Zobacz także