Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (2)
(Bizarre Foods: Delicious Destinations)
serial dokumentalny USA 2015
W skrócie: | Wiadomo, że najlepsze jedzenie na Zachodnim Wybrzeżu jest w kalifornijskim San Francisco. Do klasyków należą tu sałatka z krabów i chleb na zakwasie. Andrew Zimmern kosztuje kolejnych rarytasów. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Widzowie obserwują, jak prowadzący odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
W tym odcinku
Wiadomo, że najlepsze jedzenie na Zachodnim Wybrzeżu jest w kalifornijskim San Francisco. Do klasyków należą tu sałatka z krabów i chleb na zakwasie. Andrew Zimmern chce się dowiedzieć, jakie jeszcze rarytasy można znaleźć w Mieście nad Zatoką.
Zobacz także
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (18) - serial dokumentalny - dziś, 9 lipca 20:10
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (12) - serial dokumentalny - czwartek, 10 lipca 10:15
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (13) - serial dokumentalny - czwartek, 10 lipca 10:45
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (14) - serial dokumentalny - czwartek, 10 lipca 11:15
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (15) - serial dokumentalny - czwartek, 10 lipca 11:45
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (19) - serial dokumentalny - czwartek, 10 lipca 20:10
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (4) - serial dokumentalny - piątek, 11 lipca 14:20
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (5) - serial dokumentalny - piątek, 11 lipca 14:50 i 1 późniejsza emisja
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (20) - serial dokumentalny - piątek, 11 lipca 20:05
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (6) - serial dokumentalny - sobota, 12 lipca 19:05 i 1 późniejsza emisja