Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (11)
(Bizarre Foods: Delicious Destinations)
serial dokumentalny USA 2016
| W skrócie: | Andrew odkrywa tradycyjne smaki Tel Awiwu. Kuchnia izraelskiego miasta, stanowiąca odzwierciedlenie starożytnej kultury, zawiera wszystko, począwszy od falafela i sznycli, po humus i deser malabi. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Program prowadzi Andrew Zimmern - turysta kulinarny. Odwiedza rozmaite zakątki, by spróbować niepowtarzalnych lokalnych potraw. Swoimi wrażeniami dzieli się z widzami. W tym sezonie skosztuje między innymi curry z rybich głów w Singapurze i kruchego prosięcia na Hawajach.
W tym odcinku
Andrew odkrywa tradycyjne smaki Tel Awiwu. Kuchnia izraelskiego miasta, stanowiąca współczesne odzwierciedlenie starożytnej kultury, zawiera wszystko, począwszy od chrupiącego falafelu i smakowitych sznycli, po znany na całym świecie humus i słodki deser malabi.
Zobacz także
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (20) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 8:05
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (21) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 8:40
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (22) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 9:10
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (23) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 9:40
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (26) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 18:00
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (1/24) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 18:35
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (2/24) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 19:05
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (3) - serial dokumentalny - sobota, 21 marca 19:35
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (3) - serial dokumentalny - poniedziałek, 23 marca 10:10 i 1 późniejsza emisja
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (4) - serial dokumentalny - poniedziałek, 23 marca 10:45 i 1 późniejsza emisja