Dzika Polska: Bielszy odcień dzikości
serial dokumentalny Polska 2017
Reżyseria: | Dorota Adamkiewicz, Joanna Łęska |
---|---|
W skrócie: | Łabędzie to najpotężniejsze z ptaków wodnych, które objęły w posiadanie pojezierza, rzeki czy sadzawki. Do łabędzi niemych dołączyły także łabędzie krzykliwe, przybywające z północnych rejonów Europy. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dla zachowania różnorodności przyrody ważne są nie tylko gatunki zagrożone, ale także te, których liczebność została odbudowana.
W tym odcinku
Łabędzie to najpotężniejsze z ptaków wodnych, które objęły w posiadanie pojezierza, rzeki, a nawet małe sadzawki. Do łabędzi niemych dołączyły także łabędzie krzykliwe, przybywające z północnych rejonów Europy.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dorota Adamkiewicz reżyseria
-
Joanna Łęska reżyseria
Zobacz także
- Dzika Polska: Lasy pełne życia - popielate życie - cykl reportaży - noc pt./sob., 8 na 9 sierpnia 5:55
- Dzika Polska: Lasy pełne życia - bocian ciemnego lasu - cykl reportaży - noc sob./niedz., 9 na 10 sierpnia 5:30
- Dzika Polska: Wpłyń na wodę. Dodać skrzydeł orlikom - serial dokumentalny - poniedziałek, 11 sierpnia 13:55
- Dzika Polska: Wpłyń na wodę. Dyskoteka na mokrym liściu - serial dokumentalny - wtorek, 12 sierpnia 13:55
- Dzika Polska - film dokumentalny - piątek, 15 sierpnia 23:05 i 2 późniejsze emisje
- Dzika Polska: Lasy pełne życia - czystość przede wszystkim - cykl reportaży - noc pt./sob., 15 na 16 sierpnia 5:20
- Dzika Polska: Lasy pełne życia - odkrywanie niedźwiedzia - cykl reportaży - noc sob./niedz., 16 na 17 sierpnia 5:45