Dzika Polska: Doktor uskrzydlony
cykl reportaży Polska 2007
| Reżyseria: | Dorota Adamkiewicz, Joanna Łęska |
|---|---|
| W skrócie: | Ekipa programu odwiedza dr. Andrzeja Kruszewicza, lekarza weterynarii i ornitologa, w Ptasim Azylu, w warszawskim zoo. Doktor prowadzi tam hodowlę ptaków i szpital dla nich. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Program zabiera widzów w podróże po Polsce do miejsc niezwykle ciekawych, niekoniecznie tych najbardziej znanych. Reportaże pozwalają na poznanie rzadkich gatunków zwierząt: żółwi błotnych, sów, nietoperzy, łosi oraz niezbadanych terenów naszego kraju, a także interesujących ludzi, dla których przyroda stanowi ważny element życia.
Tym razem ekipa programu odwiedza dr. Andrzeja Kruszewicza w "Ptasim Azylu" w warszawskim ZOO. Bohater tego odcinka to lekarz weterynarii, ornitolog i autor książek i artykułów o ptakach. Prowadzi hodowlę ptaków i szpital dla nich w warszawskim ZOO Rocznie ma dwa tysiące pacjentów, po wyleczeniu większość z nich wypuszcza na wolność.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dorota Adamkiewicz
reżyseria
-
Joanna Łęska
reżyseria
Zobacz także
- Dzika Polska - film dokumentalny - piątek, 6 marca 23:05 i 2 późniejsze emisje
