Dziewczyny ze Lwowa 2: Koncert (17)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Polina i jej wspólnicy ponoszą klęskę. Próba negocjacji z chuliganami kończy się pobiciem Jacka. W dzień koncertu Uljana nie pojawia się na scenie. Zostaje znaleziona nieprzytomna w garderobie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki muszą stawić czoło kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

W tym odcinku

Polina i jej wspólnicy ponoszą klęskę. Próba negocjacji z chuliganami kończy się dotkliwym pobiciem Jacka. Zdesperowana Polina twierdzi, że do niczego się nie nadaje. Zaniepokojone przyjaciółki proszą pana Henryka, by miał ją na oku. Nadchodzi dzień koncertu Uljany. Dziewczyny, z wyjątkiem Poliny, przygotowują się na muzyczne wydarzenie. Najbardziej ze wszystkich stroi się Nowakowa. Olyia cierpliwie znosi jej wahania nastroju. Znajomy Piotra, mecenas Grad, dzwoni do Swiety z propozycją pracy. Przed salą koncertową akademii spotykają się przyjaciele Uljany. Ossowiecki zapowiada jej występ. Uljana nie pojawia się jednak na scenie. Przyjaciółki wpadają do garderoby, gdzie zastają ją nieprzytomną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)