×

Dzielnica strachu 6: Wilczy zew (235)

serial kryminalny Polska 2024   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Marcin Krajewski, Maciej Kosmala
Reżyseria:Katarzyna Jungowska, Tomasz Kopański
W skrócie:Policja bada okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w parku. Ofiara została zagryziona przez psa, tresowanego do nielegalnych walk. Trop prowadzi do właściciela patohodowli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Policja bada okoliczności tragicznej śmierci starszego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w parku. Ofiara zginęła prawdopodobnie w wyniku zagryzienia przez psa, tresowanego do nielegalnych walk. Początkowo trop prowadzi do właściciela patohodowli, który zostaje zatrzymany przez Agatę Rychlik. Zeznania składa kolejna ofiara pogryzienia, której udaje się przeżyć atak. Potoczny wraca do sprawy sprzed lat, która wpłynęła na życie małego dziecka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także