×

Dzielnica strachu 6: Jak to w małżeństwie (233)

serial kryminalny Polska 2024   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Marcin Krajewski, Maciej Kosmala
Reżyseria:Katarzyna Buda, Katarzyna Jungowska, Tomasz Kopański
W skrócie:W jednym mieszkań listonosz natrafia na zwłoki kobiety. Do zbrodni doszło podczas podczas romantycznej kolacji. Ofiara żyła w trójkącie. Mąż i kochanek zostają aresztowani. Nie przyznają się do winy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

W jednym mieszkań listonosz natrafia na zwłoki kobiety, leżące w pokoju pełnym płatków róż. Ofiara zginęła zaatakowana nożem podczas romantycznej kolacji. Agacie Rychlik udaje się ustalić, że denatka żyła w trójkącie. Mieszkała pod jednym dachem z mężem i kochankiem. Obaj mężczyźni zostają aresztowani. Każdy upiera się, że jest niewinny. Niebawem na podwórku policja odnajduje narzędzie zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także