×

Dzielnica strachu 6: Człowiek z blizną (250)

serial kryminalny Polska 2024   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Marcin Krajewski, Maciej Kosmala
W skrócie:Pewien dziennikarz natrafia na zwłoki trójki nastolatków, pozostawione w samochodzie stojącym na poboczu drogi. Dwoje z nich zginęło w nietypowy sposób, bo w wyniku strzału z kuszy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Pewien dziennikarz natrafia na zwłoki trójki nastolatków, pozostawione w samochodzie stojącym na poboczu drogi. Dwoje z nich zginęło w nietypowy sposób, bo w wyniku strzału z kuszy. Pozostała z ofiar wykazuje oznaki życia i trafia w ciężkim stanie do szpitala. Lubecki ustala, że oprócz tej trójki w aucie jechały jeszcze dwie młode osoby. Ojciec zaginionych bliźniaków utrzymuje, że jego dzieci uprowadzono dla okupu. Ada dociera do informacji związanych z tajemniczym mężczyzną, posiadającym znak szczególny w postaci blizny na twarzy. W toku śledztwa wychodzi również na jaw, jaki eksperyment chcieli nakręcić młodzi filmowcy oraz kto zabronił rannemu chłopakowi szukać pomocy w szpitalu. Jeden ze śledczych stawia czoła poważnym zarzutom.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także