x

Dzielnica strachu 6: Czas zapłaty (226)

serial kryminalny Polska 2024   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Marcin Krajewski, Maciej Kosmala
Reżyseria:Katarzyna Buda, Katarzyna Jungowska, Tomasz Kopański
W skrócie:Pod barem zostają znalezione zwłoki. Ofiarą jest zaginiony kierowca z Pomorza. Śledczy pod kierunkiem Rychlik ustalają, że przed śmiercią mężczyzna był przez trzy tygodnie więziony i torturowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Ktoś podrzuca zwłoki mężczyzny pod budynek baru. Ofiarą okazuje się zaginiony kierowca z Pomorza. Śledczy pracują pod kierunkiem komisarz Agaty Rychlik. Udaje im się ustalić, że przed śmiercią mężczyzna był przez trzy tygodnie więziony i torturowany. Rychlik przesłuchuje pewnego nauczyciela. Utrzymuje on, że sam zamordował kierowcę. Tymczasem dzielnicowy Potoczny odkrywa, że w sprawę poszukiwania zabójcy zaangażowała się pewna kobieta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także