×

Dzielnica strachu 6 (240)

serial kryminalny Polska 2024   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Marcin Krajewski, Maciej Kosmala
W skrócie:Bezdomny znajduje w lesie wycieńczoną i okaleczoną seniorkę, która cierpi na amnezję. Rychlik i Grodziec docierają do mieszkanki Gorczaka, której matka zniknęła przed kilkoma tygodniami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Bezdomny znajduje w lesie wycieńczoną i okaleczoną seniorkę. Z powodu doznanej amnezji kobieta nie ma pojęcia, kim jest. Agata Rychlik i towarzysząca jej Ola Grodziec docierają do mieszkanki Gorczaka, której matka zniknęła przed kilkoma tygodniami. Tymczasem w domu spokojnej starości na oczach pensjonariuszy umiera jedna z podopiecznych. Ważnym tropem w śledztwie policjantek okazuje się ulotka, a także zeznania właściciela telefonu na temat braci, którzy prowadzą ośrodek pomocy dla starszych osób. Mały pies krzyżuje plany matrymonialne pewnego chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także