×

Dzielnica strachu 6 (236)

serial kryminalny Polska 2024   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Marcin Krajewski, Maciej Kosmala
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Na poboczu znaleziono ciało kobiety. Wiele wskazuje, że ofiarę wyniesiono z trumny. Przyczyną zgonu był zawał. Policja uznaje, że ktoś próbował pozbyć się zwłok, ponieważ miał coś do ukrycia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Komisarz Tomasz Kaszubski i dzielnicowa Ola Grodziec muszą zbadać sprawę śmierci młodej kobiety, której ciało zostało znalezione na poboczu ze śladami okaleczeń. Wiele wskazuje na to, że ofiara została wyniesiona z trumny. Przyczyną zgonu był zawał. Policja dochodzi do wniosku, że ktoś próbował pozbyć się zwłok, ponieważ miał coś do ukrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także