×

Dzielnica strachu 5: Sala tortur (176)

serial kryminalny Polska 2023   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Maja Wachowska, Maciej Kosmala
Reżyseria:Katarzyna Buda, Tomasz Kopański
W skrócie:Policjanci badają sprawę makabrycznego znaleziska. W zaroślach nad stawem ujawniono ciało kobiety. Kaszubski i Grodziec przyjeżdżają na miejsce zbrodni. Niebawem zostaje uprowadzona druga kobieta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa śledczych bada sprawy zbrodni, dokonywanych w fikcyjnej, niebezpiecznej dzielnicy Gorczak. Terenem tym nieformalnie zarządza Maria "La Mamma" Potoczna (Grażyna Strachota) i jej syn Marcin, znany jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Komisarz Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), dzielnicowa Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i inni funkcjonariusze miejscowej policji przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. W tym sezonie ścigają m.in. mordercę pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.

W tym odcinku

Policjanci z Gorczaka badają sprawę makabrycznego znaleziska. Po tym, jak wędkarz wyłowił z wody odciętą kobiecą pierś, w pobliskich zaroślach ujawniono okaleczone ciało ofiary. Komisarz Kaszubski i dzielnicowa Grodziec przyjeżdżają na miejsce zbrodni. Postanawiają porozmawiać z matką denatki. Liczą na to, że zeznania kobiety coś wniosą do śledztwa. Niebawem wychodzi na jaw, że została uprowadzona druga kobieta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)