x
Dzielnica strachu 5: Krwawe zakończenie (211)

Dzielnica strachu 5: Krwawe zakończenie (211)

serial kryminalny Polska 2023   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Maja Wachowska, Maciej Kosmala
Reżyseria:Piotr Kolski, Tomasz Kopański, Katarzyna Jungowska, Łukasz Tunikowski
W skrócie:Lekarka zgłasza zaginiecie ciężarnej pacjentki. Lubecki znajduje przyszłą mamę w mieszkaniu. Kobieta jest martwa. Śledczy ustalają, że została utopiona w wannie, a następnie przeniesiona do sypialni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa śledczych bada sprawy zbrodni, dokonywanych w fikcyjnej, niebezpiecznej dzielnicy Gorczak. Terenem tym nieformalnie zarządza Maria "La Mamma" Potoczna (Grażyna Strachota) i jej syn Marcin, znany jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Komisarz Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), dzielnicowa Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i inni funkcjonariusze miejscowej policji przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. W tym sezonie ścigają m.in. mordercę pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.

W tym odcinku

Lekarka zgłasza zaginiecie ciężarnej pacjentki. Lubecki znajduje przyszłą mamę w mieszkaniu. Kobieta jest martwa. Śledczy ustalają, że została utopiona w wannie, a następnie przeniesiona do sypialni. Potoczny, bokser amator, planuje stanąć do walki z nieznanym przeciwnikiem. Komuś jednak zależy na tym, by poniósł porażkę w tym nierównym starciu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)