x

Dzielnica strachu 5 (204)

(Milczenie jest złotem)

serial kryminalny Polska 2023   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Maja Wachowska, Maciej Kosmala
W skrócie:Policjanci badają sprawę seniorki, która umarła w swoim mieszkaniu. Przed śmiercią jej usta zostały zszyte złotą nicią. Nocoń podejrzewa córkę ofiary, która nie miała z nią dobrych relacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa śledczych bada sprawy zbrodni, dokonywanych w fikcyjnej, niebezpiecznej dzielnicy Gorczak. Terenem tym nieformalnie zarządza Maria "La Mamma" Potoczna (Grażyna Strachota) i jej syn Marcin, znany jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Komisarz Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), dzielnicowa Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i inni funkcjonariusze miejscowej policji przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. W tym sezonie ścigają m.in. mordercę pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.

W tym odcinku

Policjanci badają sprawę seniorki, która umarła w swoim mieszkaniu. Przed śmiercią jej usta zostały zszyte złotą nicią. Nocoń podejrzewa córkę ofiary, która nie miała z nią dobrych relacji. Potoczny sprawdza alibi młodego sąsiada staruszki, zatrzymanego na gorącym uczynku podczas okradania jej piwnicy. Przesłuchiwana jest również jego dziewczyna.

Występują (pokaż wszystkich)