x

Dzielnica strachu 5 (168)

serial kryminalny Polska 2023   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Maja Wachowska, Maciej Kosmala
W skrócie:Z rzeki zostaje wyłowione okaleczone ciało mężczyzny. Lubecki i Majcher ustalają, że ofiarą jest zamożny przybysz z Kanady. W jego żołądku tkwi żelazna kulka. Trop prowadzi do wdowy po biznesmenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa śledczych bada sprawy zbrodni, dokonywanych w fikcyjnej, niebezpiecznej dzielnicy Gorczak. Terenem tym nieformalnie zarządza Maria "La Mamma" Potoczna (Grażyna Strachota) i jej syn Marcin, znany jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Komisarz Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), dzielnicowa Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i inni funkcjonariusze miejscowej policji przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. W tym sezonie ścigają m.in. mordercę pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.

W tym odcinku

Z rzeki zostaje wyłowione brutalnie okaleczone ciało mężczyzny, który przed śmiercią stracił oko. Komisarz Konrad Lubecki i dzielnicowa Ada Majcher ustalają, że ofiarą jest zamożny przybysz z Kanady. W jego żołądku tkwi żelazna kulka. Główną podejrzaną staje się wdowa po biznesmenie, która dociera na Gorczak. W międzyczasie na obrzeżach dzielnicy ma miejsce inny rodzinny dramat.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także