Dzielnica strachu 2: Nikomu nie mów.. (45)

Dzielnica strachu 2: Nikomu nie mów.. (45)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Maja Wachowska, Maciej Kosmala
W skrócie:W świetlicy dochodzi do próby samobójczej. Marysia połyka szkło i trafia wprost na stół operacyjny. Andrzej i Agata chcą ustalić, co skłoniło nastolatkę do targnięcia się na własne życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnej serii o losach dzielnicowych na niebezpiecznym Gorczaku pojawią się mocne historie kryminalne m.in. sprawa seryjnego mordercy, zaginięcie żony terapeuty czy próba samobójcza nastoletniej Marysi. Śledztwa poprowadzą dobrze znani: Andrzej Potoczny, śledcza Agata Rychlik, dzielnicowa Karolina Wolska i śledczy Rafał Nocoń. Okaże się też, czy Marcin Potoczny, zwany Hrabią, zdoła odzyskać wpływy na Gorczaku, a także czym zajmie się La Mamma.

W tym odcinku

W świetlicy środowiskowej dochodzi do próby samobójczej. 16-letnia Marysia połyka szkło i trafia wprost na stół operacyjny. Andrzej Potoczny i Agata Rychlik chcą ustalić, co skłoniło nastolatkę do targnięcia się na własne życie. Babcia dziewczyny, Zyta, twierdzi, że jej wnuczka to spokojna i cicha nastolatka. Okazuje się, że znacznie więcej na jej temat wie przyjaciółka. Mieszkańcy Gorczaka, szczególnie ci spacerujący o poranku, są przerażeni zachowaniem tajemniczej postaci. Okaże się, czy Andrzej zdoła przekonać matkę do swoich planów i jakie decyzje podejmie jego młodszy brat, Hrabia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także