Dowody zbrodni 6: Uciekinier (20)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 20: Uciekinier

(Cold Case: Stealing Home)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Kevin Bray
W skrócie:Detektywi wracają do sprawy zamordowania pochodzącego z Kuby bejsbolisty, który uciekł z ojczyzny. W USA został gwiazdą drużyny. Detektyw Rush sprawdza, komu mogło zależeć na jego śmierci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektywi z Filadelfii wracają do zagadkowej sprawy z 1999 roku. Zamordowano wówczas pochodzącego z Kuby bejsbolistę. 23-letni Gonzalo Luque uciekł ze swojej ojczyzny po tym, jak kubańskie władze doprowadziły do zwolnienia go z pracy, ponieważ skontaktował się z amerykańskim agentem. W USA emigrant szybko został gwiazdą drużyny. Nieznany zabójca przerwał jego błyskotliwą karierę. Detektyw Rush i jej zespół ponownie sprawdzają, komu mogło zależeć na śmierci sportowca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także