Dowody zbrodni 4: Samotne serca (9)

Dowody zbrodni

sezon 4 odc. 9: Samotne serca

(Cold Case: Lonely Hearts)

serial kryminalny USA 2006-2007   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:John Peters
W skrócie:Detektywi wracają do śledztwa umorzonego w 1989 roku. Chodzi o zastrzeloną kobietę. U pewnego samobójcy właśnie znaleziono nowe dowody. Jej domniemany zabójca był oszustem matrymonialnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 8 marca
za 13 dni
13:00 13 Ulica

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

Detektywi wracają do śledztwa umorzonego w 1989 roku, kiedy zastrzelona została biała kobieta. U pewnego samobójcy znaleziono bowiem nowe dowody - taśmę nagraną przez ofiarę postrzału. Jej domniemany zabójca był oszustem matrymonialnym i okradał samotne panie z oszczędności. Podczas prowadzonego dochodzenia Nick Vera (Jeremy Ratchford) wyprowadza się do swojego mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także