Dowody zbrodni 2: Dom (4)

Dowody zbrodni 2: Dom (4)

(Cold Case: The House)

serial kryminalny USA 2004   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:Alex Zakrzewski
W skrócie:W 1968 r. koncert Casha był transmitowany do zakładów karnych w Ameryce. W Filadelfii doszło do zamieszek, jeden z więźniów został zamordowany. Ciało ukryto. Teraz śledztwo wznawia Lilly.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), jedyna kobieta w wydziale zabójstw policji w Filadelfii, wznawia umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Gdy zdarza się, że nie potrafi sobie poradzić sama, wtedy szuka pomocy u swego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford), twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

W 1968 roku jeden z koncertów słynnego piosenkarza Johnny'ego Casha był transmitowany do wszystkich zakładów karnych w Ameryce. Po koncercie w więzieniu w Filadelfii doszło do zamieszek, jeden z więźniów został zamordowany. Jego ciało ukryto na terenie obiektu. Gdy po latach na terenie zlikwidowanego już zakładu znaleziono ludzkie szczątki, detektyw Lilly Rush i jej zespół wznowili śledztwo. Wkrótce okazuje się, że szczątki nie należą do osoby, którą przed laty uznano za zaginioną. Policjanci otwierają nowe dochodzenie, aby dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się w więzieniu tuż po tamtym kontrowersyjnym koncercie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także