Dorota was urządzi! (7/12)

Dorota was urządzi! (7/12)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Ewa nie jest typową babcią. Lubi spotykać się z przyjaciółmi, chodzić na dancingi i do kina. Niedawno wyremontowała mieszkanie, ale nie jest zadowolona z salonu, który nie oddaje jej charakteru.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzy dni, niewielki budżet i kłopotliwe pomieszczenie, któremu trzeba podarować nowe życie - Dorota Szelągowska ma na to sposób. Projektantka wnętrz jak nikt potrafi wyczarować coś z niczego. Jej wyobraźnia nie zna granic, a efekt zawsze zaskakuje właścicieli mieszkań.

Ewa w niczym nie przypomina spokojnych babć, które robią na drutach sweterki, siedząc przy kominku, lub opowiadają wnukom bajki. Bohaterka odcinka lubi spotykać się z przyjaciółmi, chodzić na dancingi, koncerty i do kina. Twierdzi, że wszystko potrafi zrobić sama. Ewa niedawno wyremontowała całe mieszkanie i odświeżyła pokoje, nie jest jednak zadowolona z wystroju salonu. Dotąd zmieniała w nim ściany, podłogi i meble, ale wciąż nie znalazła właściwego stylu. Główne miejsce w pomieszczeniu zajmuje komplet wypoczynkowy z bujanym fotelem, którego Dorota Szelągowska pozbędzie się najpierw. Zdaniem prowadzącej, salon nie oddaje obecnie charakteru właścicielki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także