Dorota was urządzi! (4/12)

Dorota was urządzi! (4/12)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:W błogim lenistwie Arturowi nie przeszkadzają różowe ściany. Mieszka w pokoju, który kiedyś należał do jego siostry. Znajdują się w nim stara kanapa, turecki dywan, duży telewizor i mnóstwo gier.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzy dni, niewielki budżet i kłopotliwe pomieszczenie, któremu trzeba podarować nowe życie - Dorota Szelągowska ma na to sposób. Projektantka wnętrz jak nikt potrafi wyczarować coś z niczego. Jej wyobraźnia nie zna granic, a efekt zawsze zaskakuje właścicieli mieszkań.

Artur uwielbia godzinami leżeć na kanapie, grać w gry i... się relaksować. W błogim lenistwie nie przeszkadzają mu nawet różowe ściany. Mieszka w pokoju, który kiedyś należał do jego siostry. Znajdują się w nim stara kanapa, turecki dywan, duży telewizor i mnóstwo gier. Siostry oraz dziewczyna Artura, Dagmara, wielokrotnie zachęcały go do przemalowania ścian, ale bezskutecznie. Najbliżsi liczą, że nowy pokój będzie motywacją dla Artura do działania w pozostałych sferach życia. Ma być męski oraz urządzony w klimacie klubowym. Będzie pełnić funkcję sypialni i salonu. Widzowie zobaczą m.in., jak można wykonać z gotowych drzwiczek wewnętrzne okiennice.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także